Na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes miał miejsce mecz Granada CF kontra Sevilla: wynik końcowy 1-0

Granada CF kontra Sevilla, wynik 1-0. Dnia 2021-10-03 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz ligi La Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Granada CF i Sevilla.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Granada CF i Sevilla zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Rochina 25' 1-0

Żółte kartki Granada CF: Maxime Gonalons 28' Quini 75' Luis Javier Suárez 90'

Żółte kartki Sevilla: Diego Carlos 73' Marcos Acuña 75' Diego Carlos 90' Lucas Ocampos 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Sevilla: Diego Carlos 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Granada CF zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Osasuna i Getafe. Kolejno natomiast Sevilla podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Levante.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Maxime Gonalons Diego Carlos nieustannie sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Stale natrafiamy na brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealne bramki i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Granada CF i Sevilla oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.