Levante kontra Granada CF, wynik spotkania - 0-3

Levante kontra Granada CF, wynik 0-3. W dniu 2021-11-01 20:00 na stadionie Estadio Ciudad de Valencia odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Levante i Granada CF.

Pierwsza połowa meczu między Levante a Granada CF zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: Germán Sánchez 7' 0-1 Rochina L. Suárez 38' 0-2 Antonio Puertas 69' 0-3

Żółte kartki Levante: Mickaël Malsa 25' Enis Bardhi 70' Roberto Soldado 78' Nikola Vukčević 83'

Żółte kartki Granada CF: Germán Sánchez 21' Sergio Escudero 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Levante zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis i Osasuna. Kolejno natomiast Granada CF z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Alaves.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Mickaël Malsa Germán Sánchez systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki między graczami bywają nader nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to widowiska usypiające. Nieustannie zdarzają się przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Levante i Granada CF jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.