Mecz Cadiz - Granada CF na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla: 1-1

Cadiz - Granada CF 1-1. W dniu 2021-12-13 20:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Granada CF.

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz a Granada CF wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: S. Arzamendia 32' 1-0 Fali Jiménez Jorge Molina 88' 1-1 Montoro

Żółte kartki Cadiz: Anthony Lozano 37' Salvi 61' Marcos Mauro 90' Salvi 90' Juan Cala 90'

Żółte kartki Granada CF:

Czerwone kartki Cadiz: Salvi 90'

Czerwone kartki Granada CF:

Główny arbiter meczu - Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cadiz zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Fuenlabrada i Osasuna. Kolejno natomiast Granada CF z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Barcelona.

Dzisiaj liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki w lidze La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Anthony Lozano bardzo często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często bywa, że są to widowiska nudne. Często zdarzają się idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Cadiz oraz Granada CF i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.