Dnia 2022-01-23 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes miał miejsce mecz Granada CF kontra Osasuna zakończony wynikiem 0-2

Granada CF kontra Osasuna, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Granada CF oraz Osasuna wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-01-23 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Granada CF i Osasuna.

Gole strzelali: David García 64' 0-1 Rubén García Kike 89' 0-2 Nacho Vidal

Żółte kartki Granada CF:

Żółte kartki Osasuna: Nacho Vidal 26' Darko Brašanac 67'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Osasuna:

Główny arbiter spotkania - Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Granada CF zmierzy się już z Real Madrid, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Villarreal. Kolejno natomiast Osasuna z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi starcia ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Nacho Vidal częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że zmagania przynudzają. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi La Liga. Granada CF oraz Osasuna oraz ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.