Spotkanie Real Sociedad vs Granada CF zakończone wynikiem 2-0 na stadionie Reale Arena dnia 2022-02-13 17:30

Real Sociedad vs Granada CF, wynik 2-0. Dnia 2022-02-13 17:30 na stadionie Reale Arena rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Real Sociedad a Granada CF.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad a Granada CF wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Mikel Oyarzabal 37' 1-0 Rafinha 74' 2-0 Mikel Oyarzabal

Żółte kartki Real Sociedad:

Żółte kartki Granada CF: Sergio Escudero 22' Myrto Uzuni 26'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Athletic Club i RB Leipzig a Granada CF z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Valencia.

Oddani kibice śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak Sergio Escudero częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Real Sociedad i Granada CF z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Reale Arena.