Na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes dnia 2022-04-17 12:00 miało miejsce spotkanie Granada CF vs Levante: wynik końcowy 1-4

Granada CF vs Levante 1-4.

Pierwsza połowa meczu między Granada CF a Levante zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-04-17 12:00 na stadionie Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Granada CF oraz Levante.

Gole strzelali: Dani Gómez 17' 0-1 Morales Morales 56' 0-2 M. Malsa 77' 0-3 Morales Álex Collado 90' 1-3 D. Machís Soldado 90' 1-4 Marc Pubill

Żółte kartki Granada CF: Víctor Díaz 35' Germán Sánchez 44' Germán Sánchez 54' Njegoš Petrović 69' Darwin Machís 74'

Żółte kartki Levante: Nemanja Radoja 40' Dani Cárdenas 79'

Czerwone kartki Granada CF: Germán Sánchez 54'

Czerwone kartki Levante:

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Granada CF zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Mallorca a Levante zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Real Sociedad.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Víctor Díaz Nemanja Radoja nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Bardzo często zdarzają się spektakularne asysty i bramki, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych drużyn jak Granada CF i Levante w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Nuevo Los Cármenes.