Spotkanie Granada CF - Athletic Club zakończone wynikiem 1-0 dnia 2022-05-10 18:00 na obiekcie Estadio Nuevo Los Cármenes

Granada CF - Athletic Club 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Granada CF a Athletic Club wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-05-10 18:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Los Cármenes odbył się mecz ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Granada CF a Athletic Club.

Gole strzelali: Álex Collado 35' 1-0 M. Uzuni

Żółte kartki Granada CF: Quini 41' Sergio Escudero 77' Domingos Duarte 87' Yan Eteki 90'

Żółte kartki Athletic Club: Mikel Vesga 72' Mikel Vesga 85'

Czerwone kartki Granada CF:

Czerwone kartki Athletic Club: Mikel Vesga 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Granada CF stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Sevilla i . Kolejno natomiast Athletic Club podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Quini Mikel Vesga nieraz zaserwowały fantastycznym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Często natrafiamy na efektowne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Walki między drużynami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to widowiska usypiające. Warto więc oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Granada CF i Athletic Club jak ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio Nuevo Los Cármenes.