Spotkanie Almeria vs Celta Vigo, wynik 3-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Almeria i Celta Vigo zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2022-10-29 12:00 na stadionie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 12 pomiędzy Almeria a Celta Vigo.

Gole strzelali: Gabri Veiga 25' 0-1 Carles Pérez Lázaro 52' 1-1 Léo Baptistão César de la Hoz 60' 2-1 Léo Baptistão Íñigo Eguaras 90' 3-1 Dyego Sousa

Żółte kartki Almeria: Adrián Embarba 22' César de la Hoz 27' Gonzalo Melero 84' Rodrigo Ely 90'

Żółte kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Celta Vigo: Gabriel Veiga 32'

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Almeria stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Getafe i Arenteiro natomiast Celta Vigo podejmie Osasuna. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Algar.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Adrián Embarba stale gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to spotkania drętwe. Dlatego więc warto przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Almeria i Celta Vigo w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.