Spotkanie Sevilla - Almeria zakończone wynikiem 2-1 dnia 2023-03-12 15:15

Sevilla - Almeria 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sevilla a Almeria wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-03-12 15:15 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz ligi La Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Sevilla i Almeria.

Gole strzelali: Sergio Akieme 2' 0-1 Alejandro Pozo L. Ocampos 45' 1-1 E. Lamela 73' 2-1 Bryan Gil

Żółte kartki Sevilla: Lo?c Badé 32' Lucas Ocampos 45' Nemanja Gudelj 71' Erik Lamela 74'

Żółte kartki Almeria: Sergio Akieme 12' Chumi 72' Rodrigo Ely 83' Léo Baptist?o 86'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sevilla zmierzy się już z Fenerbahce, następne spotkania z drużynami Getafe i Cadiz. Kolejno natomiast Almeria z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Valencia.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Lo?c Badé Sergio Akieme nieraz zaserwowały wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Potyczki pomiędzy drużynami są zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to potyczki nudne. Regularnie trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Sevilla i Almeria z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.