Mecz Atletico Madrid vs Almeria na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2023-04-16 16:30: wynik 2-1

Atletico Madrid vs Almeria wynik 2-1. W dniu 2023-04-16 16:30 na obiekcie sportowym Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Atletico Madrid a Almeria.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Atletico Madrid a Almeria zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: A. Griezmann 5' 1-0 Á. Correa Léo Baptistão 37' 1-1 A. Griezmann 43' 2-1 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid: Geoffrey Kondogbia -5' Marcos Llorente 77' Pablo Barrios 90'

Żółte kartki Almeria: Srđan Babić 28' Rodrigo Ely 49' Largie Ramazani 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Almeria:

Główny sędzia spotkania - Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Valladolid. Kolejno natomiast Almeria podejmie Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Real Madrid.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi La Liga. Mocne piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Geoffrey Kondogbia Srđan Babić wielokrotnie sprawiają swoim stałym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Walki pomiędzy piłkarzami są zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Wielokrotnie natrafiamy na przepiękne asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi La Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Atletico Madrid i Almeria z ligi La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.