Spotkanie Osasuna - Almeria zakończone wynikiem 3-1

W dniu 2023-05-13 14:15 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Osasuna a Almeria.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Osasuna oraz Almeria zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: A. Budimir 46' 1-0 Aimar Oroz A. Ezzalzouli 51' 2-0 Moncayola Moi Gómez 81' 3-0 Aimar Oroz Lázaro 90' 3-1 L. Suárez

Żółte kartki Osasuna:

Żółte kartki Almeria:

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu Lahoz, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Osasuna zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Getafe a Almeria z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad i Valladolid.

Fani futbolu śledzą potyczki ligi La Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak wielokrotnie zapewniły swoim sympatykom wiele przeżyć. Stale obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa, że spotkania nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Osasuna oraz Almeria oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio El Sadar.