Spotkanie między Almeria i Celta Vigo zakończone wynikiem 2-3 na obiekcie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos dnia 2023-09-01 20:00

Almeria vs Celta Vigo 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Almeria i Celta Vigo wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2023-09-01 20:00 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Almeria i Celta Vigo.

Gole strzelali: Unai Núñez 24' 0-1 Iago Aspas J. Strand Larsen 33' 0-2 Sergio Akieme 54' 1-2 Melero Sergio Arribas 68' 2-2 L. Ramazani W. Swedberg 87' 2-3 Manu Sánchez

Żółte kartki Almeria: Marc Pubill 28'

Żółte kartki Celta Vigo: Manuel Sánchez 55'

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Almeria stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Valencia i Sevilla natomiast Celta Vigo z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona i Alaves.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Złożone z utalentowanych napastników i obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Marc Pubill Manuel Sánchez często zapewniają wyśmienitym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nudzą fana. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Almeria i Celta Vigo i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.