Almeria vs Real Sociedad, wynik spotkania: 1-3

W emocjonującym spotkaniu ligowym drużyny Almeria i Real Sociedad, to drużyna gości odniosła zwycięstwo, pokonując rywali 3:1. Mecz odbył się w Estadio de los Juegos Mediterráneos, a wynik na przerwę był remisowy 0:0. W tej trzynastej kolejce La Liga zawodnicy Realu Sociedad wykazali się lepszą skutecznością, zapewniając sobie trzy punkty. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego starcia piłki nożnej!

Mecz pomiędzy drużynami: Almeria oraz Real Sociedad

Wynik: 1-3

Data i godzina meczu: 2023-11-11 15:15

Liga: La Liga

Kolejka: 13

Miejsce rozgrywki: Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos

Mecz pomiędzy drużynami Almeria i Real Sociedad był jednym z najbardziej oczekiwanych starć w 13. kolejce La Liga. Obie drużyny walczyły o ligowe punkty, co zapowiadało zacięty pojedynek na Estadio de los Juegos Mediterráneos.

Spotkanie rozpoczęło się pełnym zaangażowaniem z obu stron, jednakże bramki nie padały do samej przerwy. Po zmianie stron emocje sięgnęły zenitu.

Real Sociedad objęła prowadzenie w 62 minucie za sprawą Mikel Oyarzabala, który skutecznie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Almerii. Gospodarze nie zamierzali jednak pozostać dłużej w tyle, i odpowiedzieli bramką Sergio Arribasa w 76 minucie po świetnym podaniu ze środka pola.

W końcówce meczu Real Sociedad ponownie wzięła sprawy w swoje ręce. Martín Zubimendi zdobył bramkę na 1-2 w 90 minucie, przedłużając nadzieje na zwycięstwo dla swojej drużyny. Carlos Fernández ustalił wynik meczu na 1-3 w doliczonym czasie gry, po asyście Elustondo.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Real Sociedad, które zapewniło im cenne trzy punkty w walce o czołowe pozycje w La Liga.

Kartki żółte zostały pokazane dla kilku zawodników obu drużyn, jednak nie doszło do żadnych czerwonych kartek, co świadczy o zaciętości, ale również fair play na boisku.

Następne mecze

Następny mecz dla Almeria odbędzie się z Getafe, Real Betis oraz Atletico Madrid. Natomiast Real Sociedad zmierzy się kolejno z Sevillą, Red Bull Salzburg oraz Osasuną. Zapowiada się wiele emocjonujących spotkań w kontekście walki o ligowe punkty.