Na obiekcie Power Horse Stadium miał miejsce mecz Almeria vs Alaves zakończony wynikiem 0-3

Najnowszy mecz piłkarski w ramach La Ligi pomiędzy drużynami Almeria i Alaves przyniósł klarowne zwycięstwo zespołu Alaves. Mecz zakończył się wynikiem 0-3, a już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 0-1. Spotkanie odbyło się 26 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00 na stadionie Power Horse Stadium w ramach 22. kolejki ligowej.

Profesjonalna relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Almeria i Alaves

Wczorajszy mecz ligowy pomiędzy drużynami Almeria oraz Alaves zakończył się zaskakującym triumfem gości z wynikiem 0-3. Spotkanie odbyło się na stadionie Power Horse Stadium o godzinie 20:00. Sędzią głównym spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias. Na początku spotkania, już w 10 minucie, Carlos Vicente zesłał piłkę do Samu Omorodiona, który wykorzystał okazję i wpakował ją do bramki, dając tym samym prowadzenie drużynie gości. Mimo starań gospodarzy, wynik do przerwy nie uległ zmianie, utrzymując się na korzyść Alaves 0-1. Po wznowieniu gry, w 52 minucie Luis Rioja zdobył kolejną bramkę dla Alaves, zwiększając przewagę drużyny gości nad Almerią. Atmosfera na stadionie stawała się coraz bardziej nerwowa wśród kibiców gospodarzy. Na kilkanaście minut przed końcem meczu, w 88 minucie, Samu Omorodion ponownie stanął na wysokości zadania, zdobywając swoją drugą bramkę i trzecią dla drużyny Alaves. Bramka była asystowana przez C. Benavídeza, który zwiększył przewagę gości na 0-3. Spotkanie nie obyło się bez kartek. W 45 minucie meczu, Edgar González otrzymał żółtą kartkę, z kolei w drużynie gości Andoni Gorosabel już w 3 minucie, a Ander Guevara w 79 minucie. Niestety, nie brakowało również emocji poza boiskiem. Niestety, nie zostały podane informacje o czerwonych kartkach. Wynik tego meczu na pewno zaskoczył wielu fanów piłki nożnej i pozostawił wiele do życzenia dla drużyny Almeria. Czy uda im się podnieść po porażce i odnieść sukces w kolejnych spotkaniach?