Atletico Madrid - Granada CF, wynik meczu: 0-0

Atletico Madrid - Granada CF, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-04-20 17:00 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano odbył się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Atletico Madrid a Granada CF.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Atletico Madrid a Granada CF wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Atletico Madrid: Reinildo Isnard Mandava 29' Stefan Savić 45' Rodrigo de Paul 78' Šime Vrsaljko 85'

Żółte kartki Granada CF: Quini 3' Sergio Escudero 58' Víctor Díaz 74' Antonio Puertas 83' Domingos Duarte 90'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Elche a Granada CF z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Athletic Club.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze La Liga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Reinildo Isnard Mandava Quini stale gwarantują swoim stałym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych iśledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Atletico Madrid i Granada CF z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.