Mecz Mallorca - Almeria zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-09-17 12:00

W dniu 2022-09-17 12:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Mallorca a Almeria.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca i Almeria wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Pablo Maffeo 25' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz de Galarreta 6' Jaume Costa 52' Kang-in Lee 90'

Żółte kartki Almeria: Lucas Robertone 36' Chumi 65' Largie Ramazani 78' Rodrigo Ely 90' Arnau Puigmal 90' Dyego Sousa 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Almeria:

Główny sędzia spotkania to Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Mallorca stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Elche oraz Sevilla. Kolejno natomiast Almeria z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano oraz Real Betis.

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Iñigo Ruiz de Galarreta Lucas Robertone raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Natrafiamy na niezwykłe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Mallorca i Almeria z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.