Espanyol - Granada CF, wynik meczu 2-0

Espanyol - Granada CF, wynik 2-0. Dnia 2021-11-06 13:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Espanyol i Granada CF.

Pierwsza połowa meczu między Espanyol oraz Granada CF zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: Adrià Pedrosa 30' 1-0 Darder Raúl de Tomás 42' 2-0 Darder

Żółte kartki Espanyol: Keidi Bare 62'

Żółte kartki Granada CF: Víctor Díaz 64'

Czerwone kartki Espanyol:

Czerwone kartki Granada CF:

Główny sędzia meczu to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Espanyol stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Rayo Vallecano a Granada CF podejmie Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Athletic Club i Alaves.

Kibice śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Interesujące zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Keidi Bare Víctor Díaz nieustannie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele emocji. Walki między graczami z ligi zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki statyczne. Natrafiamy na wyjątkowe asysty i bramki, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Espanyol oraz Granada CF i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, RCDE Stadium.