Sevilla - Almeria, wynik spotkania 5-1

Sevilla - Almeria zakończony wynikiem 5-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sevilla a Almeria zakończyła się 3-0. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Dnia 2023-09-26 17:00 na obiekcie sportowym Estadio Ramón Sánchez Pizjuán rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Sevilla i Almeria.

Gole strzelali: Y. En-Nesyri 7' 1-0 D. Lukebakio 8' 2-0 Suso 38' 3-0 D. Sow E. Lamela 51' 4-0 Adrià Pedrosa L. Suárez 71' 4-1 Kike Salas 90' 5-1 Juanlu Sánchez

Żółte kartki Sevilla: Jesús Navas 70' Suso 83' Erik Lamela 90'

Żółte kartki Almeria: Kaiky 77' Iddrisu Baba 86'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Almeria:

Główny sędzia spotkania - Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sevilla stanie naprzeciw PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Real Madrid. Kolejno natomiast Almeria zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Las Palmas.

Wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak Jesús Navas Kaiky nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy idealnie wyliczone bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, iż są to mecze drętwe. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi La Liga. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Sevilla i Almeria w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.