Rayo Vallecano - Almeria, wynik meczu: 2-0

Rayo Vallecano - Almeria, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Rayo Vallecano a Almeria wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-02-06 20:00 na stadionie Estadio de Vallecas odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Rayo Vallecano oraz Almeria.

Gole strzelali: Rodrigo Ely 54' 1-0 Álvaro García 63' 2-0 Isi Palazón

Żółte kartki Rayo Vallecano: Ivan Balliu 17' Óscar Trejo 25' Alejandro Catena 57'

Żółte kartki Almeria: Léo Baptistão 13' Sergio Akieme 31' Lucas Robertone 45'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Almeria:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Athletic Club. Kolejno natomiast Almeria podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Villarreal.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Ivan Balliu Léo Baptistão wielokrotnie serwują fantastycznym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Walki między drużynami futbolowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania męczą. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii gole oraz asysty zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi La Liga. Rayo Vallecano i Almeria oraz ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Estadio de Vallecas.