Dnia 2023-05-02 17:30 na obiekcie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos odbyło się spotkanie Almeria - Elche: 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Almeria i Elche wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2023-05-02 17:30 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 33 pomiędzy Almeria a Elche.

Gole strzelali: Léo Baptistão 22' 1-0 Rodrigo Ely Adri Embarba 52' 2-0 E. Ponce 90' 2-1 N. Fernández Mercau

Żółte kartki Almeria: Rodrigo Ely 59' César de la Hoz 77'

Żółte kartki Elche: John Nwankwo 20' Carlos Clerc 50'

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Hernández. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Almeria zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Real Sociedad natomiast Elche z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Sevilla.

Coraz częściej kibice śledzą fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Rodrigo Ely John Nwankwo nieprzerwanie zapewniają kapitalnym fanom wiele pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, widowiskowe asysty oraz gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania między drużynami są nader zajadłe, nie często bywa, że są to mecze drętwe. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Almeria i Elche jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.