Spotkanie Real Betis kontra Granada CF dnia 2022-05-15 17:30 na stadionie Estadio Benito Villamarín - wynik końcowy 2-0

Real Betis kontra Granada CF wynik 2-0. Dnia 2022-05-15 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz ligi La Liga kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Real Betis i Granada CF.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Betis a Granada CF wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: Juanmi 14' 1-0 Sergio Canales Juanmi 88' 2-0 Rodri

Żółte kartki Real Betis:

Żółte kartki Granada CF: Luis Javier Suárez 90'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Real Betis stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Espanyol i a Granada CF z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze La Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Luis Javier Suárez nierzadko zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że widowiska męczą fana. Wielokrotnie obserwujemy bezwzględne faule, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Real Betis oraz Granada CF w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Benito Villamarín.