Almeria kontra Real Madrid, wynik spotkania: 1-3

Pierwsza część spotkania między Almeria i Real Madrid zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

Dnia 2023-08-19 17:30 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 2. Zmierzyły się Almeria i Real Madrid.

Gole strzelali: Sergio Arribas 3' 1-0 L. Robertone J. Bellingham 19' 1-1 J. Bellingham 60' 1-2 T. Kroos Vinícius Júnior 73' 1-3 J. Bellingham

Żółte kartki Almeria: Chumi 59'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Almeria stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Celta Vigo i Villarreal. Kolejno natomiast Real Madrid podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Real Sociedad.

Liczni fani piłki nożnej śledzą interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Chumi nieraz zagwarantowały kapitalnym sympatykom wiele niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy wyśmienite gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Almeria i Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.